Positive card

Aracınızdan inmeden yakıt alabilirsiniz. Petrol Ofisi, Positive Card'a eklenen "ÖDE-GEÇ" özelliğiyle araçtan inmeden alışveriş konforu sunuyor.

Petrol Ofisi Positive Card "ÖDE GEÇ" özelliği ile akaryakıt alışverişine konfor katıyor. Akaryakıt alan Positive Card kullanıcılarının kartlarını pompaya okutup geçmesini sağlayarak büyük zaman avantajı sunan "ÖDE GEÇ" özelliğiyle araçtan inmeden akaryakıt alışverişi yapılırken aynı anda puan da kazanılıyor.

KAZANÇLI KONFORUN ADI; ÖDE-GEÇ: Petrol Ofisi istasyonlarından temin edebileceğiniz Positive Card'ı yalnızca bir kereye mahsus olmak üzere anlaşmalı bankalardan birine ait kredi kartınız ile eşleştirdikten sonra, "ÖDE-GEÇ" özelliği aktif oluyor ve aracınızdan inmenize, hatta kapıyı bile açmanıza gerek kalmadan pompa başında akaryakıt alışverişini kolayca tamamlayabiliyorsunuz. Positive Card'ı, Akbank, Finansbank, Garanti Bankası, HSBC ve Türkiye İş Bankası gibi bankaların kredi kartlarıyla eşleştirmek yalnızca birkaç saniye sürüyor. "ÖDE-GEÇ" özelliği aktif hale getirildiği andan itibaren Positive Card’ınızı hem kredi kartı olarak kullanabiliyor hem de Positive puanları kazanmaya başlıyorsunuz. Positive Card’ınız ile eşleştirileceğiniz kredi kartının sanal alışverişlere açık olması gereklidir. Her akaryakıt alımınız sonrasında, vermiş olduğunuz cep telefonuna yapılan işlemin detayları anında SMS ile gönderilir.

Sektör lideri olmanın bilinciyle hareket eden ve tüketicilerine karşı da kendini her zaman sorumlu hisseden Petrol Ofisi, bu sorumluluğu hem tüketicilerinin hem de Türkiye’nin ekonomisine katkıda bulunarak yerine getiriyor ve Türkiye’yi daha ileriye taşımayı hedefliyor.

Anlaşmalı Bankalar:

 

Detaylı bilgi:

www.positivecard.com.tr/odegec/